BİZ KİMİZ

KALİTA

Kalita 2000 yılı Mayıs ayında Sevda Çavaş ve Ebru Algım tarafından kurulmuş olan bir araştırma ve danışmanlık şirketi.

Kurucu ortaklarının ve mevcut moderatör kadrosunun uzun yıllara dayanan araştırma ve stratejik planlama geçmişleri sayesinde, hizmet verdiği markalara araştırma bulgularının ötesinde katma değer sunmak Kalita’nın en temel hedefi.

Bu hedef doğrultusunda Kalita’da yürütülen her bir araştırma projesi veya marka danışmanlığı hizmeti, Kalita ekibinin çekirdek kadrosunu oluşturan stratejik planlamacı ve araştırmacılara emanettir.

Kalita ekibi hizmet verdiği markaları ve markaların yöneticilerini iş ortağı olarak görür. Markanın işine yarayacak doğru çözümü önermek için, markanın ruhunu, tarihini, ortamını, hikayesini ve derdini anlamanın çok önemli olduğuna inanır.

Merak ve iştah Kalita’nın DNA’sının temel kavramlarıdır.

Tüm çalışmalarında  önce hizmet verdiği markaların yöneticilerine, ardından markaların tüketicilerine bol miktarda soru sormak Kalita ekibinin en belirgin özelliğidir.

Kurulduğu günden itibaren telekomünikasyondan gıdaya, finanstan giyime kadar bir çok kategoride 100’den çok markaya hizmet vermiş olan Kalita, aynı zamanda uzun süreli ve memnun müşteri hikayeleri biriktirmeyi başarmış şanslı bir kurumdur.

‘Merak eden genç kalır’ mottosu ile kurulduğu gündeki heyecanını koruyan Kalita, deneyimle güncel olanı buluşturan butik bir araştırma ve danışmanlık şirketidir.

Esomar ve Türkiye Araştırmacılar Derneği üyesi olup GAB ve ISO 20252 belgelerine sahiptir.


 

Sene

Marka

Odak Grup

Derinlemesine Görüşme