KİMLERLE ÇALIŞIRIZ

REFERANSLAR

Kalita Araştırma ile ETİ Gıda olarak uzun yıllardır beraber çalışıyoruz. Kalita bizim için butik bir araştırma şirketinin çok çok ötesinde.. Kalita’da araştırma daha projemizi paylaştığımız anda, ilk olarak bizle yapılan derinlemesine görüşmelerle başlar. İncelikle, amacına uygun çizdikleri araştırma designı sonrasında bana kalan fırsat bulduğumda grupları, 1on1ları vs. birebir dinlemek; eğer katılamıyorsam Kalita’daki moderatörlerin benim gözüm kulağım olduğunu bilmek ayrı bir güven ve rahatlık. Gerek araştırma sektöründeki deneyimleri gerek işinde uzman moderatörleri ile Kalita, birlikte çalıştığımız tüm araştırmalarda çıkardığı iç görüler ile projelerimize değer katmaya devam ediyor. Tüm Kalita ekibine içten teşekkürler..

Didem Ansel

ETİ Tüketici ve Pazar Araştırma Müdürü

Vodafone olarak özellikle stratejik öneme sahip, uzun vadeli kararlara ışık tutacak projelerde Kalita ile çalışmaya özen gösteriyoruz. En başından beri stratejik iş ortağımız olarak gördüğümüz Kalita, araştırma ihtiyacımızı ele alış şekli ve sonuçları aktarırken ki öngörülü yaklaşımı ile kararlarımıza büyük destek veriyor. Günün sonunda, doğru içgörü doğru pazarlama aksiyonlarına dönüşüyor ve bu sayede iş yapış şeklimiz de iyileşiyor. Bize sağladığı katkı için Kalita’ya teşekkür ediyorum.

Burcu Erdur

Vodafone/ Customer&Market Insight Manager

Kalita ekibi ile yürüttüğümüz tüm projelerimizi ürünün kaderini değiştirecek, çok değerli bulgular elde ederek tamamladık. Kullanıcı araştırmalarının yetkin bir moderasyonla, projenin başından sonuna uzman ellerde ilerlemesinin payı burada çok büyük. Kullanıcılarımızın ürünümüzü nasıl gördüğünü, bizden ne beklediğini açıkça gözler önüne sermesi bakımından bu çalışmaların çıktılarını çok kıymetli buluyorum.

Yağmur Kent

Cimri/CMO